O NAS

Sieć sklepów Świat Dziecka powstała w 1991 roku dzięki dwójce ambitnych ludzi, a internetowy sklep Światdziecka24.pl powstał w roku 2020 dzięki grupie młodych ludzi, którzy pragneli udostępnić bazę swoich produktów nie tylko mieszkańcom Kaszub ale również wszystkim ludziom mieszkającym w Polsce i za granicą.

Światdziecka24.pl to nie tylko sklep, ale przede wszystkim rodzina i zespół zgranych, zaangażowanych ludzi, którzy chcą razem z Państwem tworzyć to niezwykłe miejsce. Naszą pracę wykonujemy solidnie i należycie, aby każdy zakup został zrealizowany bezbłędnie i terminowo. Podstawową zaletą naszego działu handlowego jest indywidualne podejście do każdej transakcji, do każdego klienta, a zarazem do każdego dziecka czyli naszego najważniejszego odbiorcy. 

Mogą mieć Państwo pewność że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem prowadzimy proces zakupu od samego początku do momentu, aż otrzymacie Państwo przesyłkę. Codziennie stawiamy sobie nowe wyzwania i cele, aby stale podnosić jakość oferowanych usług.

Ze względu na niemal 30-letni staż naszej działalności na rynku stworzyliśmy bazę ponad dziesięciu tysięcy produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Współpracujemy z największymi producentami i dostawcami zabawek na świecie takimi jak Lego, Chicco, Clementoni, Cobi, Epee, Hasbro, Mattel, Simba, Spin Master, TM TOYS, Trefl, Spin Master, Wader, MGA, Playmobile i wiele, wiele innych. Mamy ponad 200 dostawców w naszej ofercie i cały czas pracujemy nad jej poszerzeniem. W wyborze oferowanych produktów stawiamy przede wszystkim na stosunek jakości do ceny.

W Światdziecka24.pl każdy znajdzie produkt który trafi w jego gusta.

Czekamy na Ciebie!

pixel